www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Недосконаліть порталу 2011

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> СИСОБ-Система самообслуговування
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Bronya
Newbie


З нами з: 03.04.06
Повідомлень: 3
Звідки: Дубно

ПовідомленняНаписане: субота, 15 січня, 2011 13:33    Тема повідомлення: Недосконаліть порталу 2011 Відповісти цитуючи

Хотів би звернути увагу тех.відділу на недоліки в новому порталі.
Підозрюю, що перехід на нову реалізацію порталу пов'язаний із неабиякими перевагами останнього над попередніми.
Проте, поки крім розчарування персонально для мене ця зміна нічого не принесла.
Навіть якщо не брати до уваги хаотичної зміни вже звичного для корисувачів порядку груп товарів, виявились наступні ГРУБІ НЕДОЛІКИ при першому користуванні порталом.

1. Вікно "Замовлення покупця" не відкрилось в Опері взагалі.
2. В ІЕ воно відкрилось, проте не відкривається Каталог для вибору товарів.
3. В GChrome таки вдалось створити замовлення, проте, при бажанні відсортувати товари "Настроїти список" брузер висне.

Прохання доопрацювати портал, або поки він ще "сирий" продовжити користування старим
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
DSS_TroY
Junior Member


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 37
Звідки: Хмельницкий

ПовідомленняНаписане: четвер, 20 січня, 2011 16:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю, все нормально работает за исключением того, что в Google Chrome дальше ввода логина и пароля дело не идет...

А в остальном, немешало бы мануал хоть какой-то сделать... не все ж такие продвинутые юзеры, чтобы в одночасье перепрыгнуть с интерфейса привычного портала в, по сути, последнюю версию 1С...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
DSS_TroY
Junior Member


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 37
Звідки: Хмельницкий

ПовідомленняНаписане: четвер, 20 січня, 2011 17:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И еще, пока не понял, как сделать, чтобы в каталоге отображались только, скажем, позиции со знаком "+" по складу... и вообще, реально ли это сделать? А то очень неудобно выискивать то, что нужно... Конечно, можно отсортировать, чтобы в колонке Склад, все плюсы были сверху, но тогда неудобно искать наименование товара...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Stealz
Newbie


З нами з: 02.10.09
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: четвер, 27 січня, 2011 19:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну новий портал звичайно не радує, і це мяко кажучи ... тиждень я намагався у ньому розібратися, мало що получилось. Навчився сортувати товар з "+" ... робиться через фільтр.
Проте незнаю як сформувати баланс, припустимо за 2010р.
також під час роботи вічно викидає різного роду помилки
ну і саме обідне він ну дуже вже повільно реагує на команди, поки відкриєш, закриєш категорію, знайдеш товар, вже і забув шо шукав ... печалька =(
і ще один обідний нюанс, чому неможна виділений текст копіювати в буфер? припустимо я хочу знайти х-ку товару або його фото в інеті мені потрібно або переписувати назву або шукати в прайсі ... не зручно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vmishula
Newbie


З нами з: 28.01.11
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 28 січня, 2011 16:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stealz написав:
...і ще один обідний нюанс, чому неможна виділений текст копіювати в буфер? припустимо я хочу знайти х-ку товару або його фото в інеті мені потрібно або переписувати назву або шукати в прайсі ... не зручно

Коли стоїш на товарі, натисни Ctrl+C, і назва попаде в буфер обміну. Те саме і на будь-якому полі, яке можна виділити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vmishula
Newbie


З нами з: 28.01.11
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 28 січня, 2011 16:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stealz написав:

Проте незнаю як сформувати баланс, припустимо за 2010р.

Баланс за 2010р. не змінився і не зміниться вже, його можна отримати попросивши свого менеджера скинути вам, ваш баланс, на емейл. Дані 2010р. не доступні порталу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Stealz
Newbie


З нами з: 02.10.09
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: понеділок, 31 січня, 2011 11:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vmishula написав:
Stealz написав:
...і ще один обідний нюанс, чому неможна виділений текст копіювати в буфер? припустимо я хочу знайти х-ку товару або його фото в інеті мені потрібно або переписувати назву або шукати в прайсі ... не зручно

Коли стоїш на товарі, натисни Ctrl+C, і назва попаде в буфер обміну. Те саме і на будь-якому полі, яке можна виділити.

пробую, мені висвітлює "Робота з буфером обміну у поточному сеансі відключена, тому що не дозволені необхідні привілеї браузера!"
Постає питання, які привілеї браузера повинні бути? користуюсь мозілою
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vmishula
Newbie


З нами з: 28.01.11
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: понеділок, 31 січня, 2011 12:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Stealz написав:
.... користуюсь мозілою

поки що портал найкоректніше працює в IE ... з додаванням
http://portal.neoservice.ua/ в "Довірені зони" та зниженням рівня безпеки в "Довірені зони" до найнижчого.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> СИСОБ-Система самообслуговування Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad