www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

КПК

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
quake
Newbie


З нами з: 17.08.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: четвер, 19 жовтня, 2006 15:13    Тема повідомлення: КПК Відповісти цитуючи

невеличке запитання: у Вас є ще в продажі кпк hewlett packard iPAQ hx4700? І ще одне: чи у Вас є попит на нього, тобто я би хотів купити цю модель прибилизно в грудні і мені інтересно чи у вас можуть їх всіх скупити до того часу(зразу зрозуміло, що мені інтересно, чи у Вас їх є декілька штук, чи лише 1 модель, тобто є шанс шо я вже у Вас її не дістану).І останнє: ціна далі залишатиметься 3100 грн, чи вона трохи зменшилася на цю модель?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 25 жовтня, 2006 12:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відповідь на такі питання Вам надасть Ваш менеджер.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad