www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новини, що стосуються СИСОБ

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> СИСОБ-Система самообслуговування
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 10 листопада, 2004 00:03    Тема повідомлення: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

Morpheus-online останнім часом трошки хворів. Сьогодні лікування завершено. Запрошуємо використовувати!

Про проблеми прошу повідомляти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Apocalipse
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 04 лютого, 2005 00:47    Тема повідомлення: Re: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

Доброго дня дорогий адміністратор!!!
Незнаю що називається в Вас "хворів" але я ще в житті не бачив щоб morpheus on-line був дійсно ON-LINE. По-перше в мене таке враження що його ніхто ніколи не тестував, по-друге він як не працював так і не працює (вічна помилка емейлу) і по-третє : Може то в мене тільки не працює????
ВИЛІКУЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ ЙОГО БУДЬ-ЛАСКА
Надіюсь на моє прохання хтось зверне увагу!!
Догори
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 04 лютого, 2005 02:09    Тема повідомлення: Re: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

Morpheus працює. Перевірте логін і пароль.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
bostvl
Newbie


З нами з: 19.05.05
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер, 19 травня, 2005 20:31    Тема повідомлення: Re: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

Вже другий тиждень матюкається
"Error!Невідома команда: ?BALANCE. Читайте хелп!"
Це у всіх так чи тільки в мене?
???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: четвер, 19 травня, 2005 22:53    Тема повідомлення: Re: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

Перешліть Ваш лист на marko at neoservice dot ua.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
bostvl
Newbie


З нами з: 19.05.05
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: середа, 01 червня, 2005 22:44    Тема повідомлення: Re: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

А чи можна отримати баланс за певний період часу?
Яке максимальне значення для параметру ?BALANCESN ?
Я б хотів отримати вибірку за попередні два роки. Таке можливо?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: четвер, 02 червня, 2005 17:29    Тема повідомлення: Re: Новини, що стосуються СИСОБ Відповісти цитуючи

bostvl написав:

А чи можна отримати баланс за певний період часу?
Яке максимальне значення для параметру ?BALANCESN ?
Я б хотів отримати вибірку за попередні два роки. Таке можливо?

Можна отримати останні 100 операцій в межах останнього місяця.
Більше не можна - закрито з міркувань безпеки.
Якщо треба бальше - звертайтесь до Вашого менеджера, він надішле за б.я. період.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
TsIgor
Newbie


З нами з: 10.11.05
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер, 10 листопада, 2005 13:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт.

Непогано було б створити команду в Morth. On-Line типу SEND_BLANCE_BY_EMAIL . Або якусь галочку типу "відіслати копію на e-mail" .

А то інколи досить важко отримати баланс по милу .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: четвер, 10 листопада, 2005 14:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

TsIgor написав:
Привіт.
Непогано було б створити команду в Morth. On-Line типу SEND_BLANCE_BY_EMAIL . Або якусь галочку типу "відіслати копію на e-mail" .
А то інколи досить важко отримати баланс по милу .

В чому складність отримання по милу?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
AVIK
Newbie


З нами з: 07.06.06
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: неділя, 18 червня, 2006 10:49    Тема повідомлення: Архівування відповідей Морфеус-mail Відповісти цитуючи

З середини червня 2006 резерви та баланс почали приходити "заархівовані". Наскільки я розумію, це зроблено з міркувань економії трафіка. Якщо це не виллється у затримки з відповіддю Морфеуса (бо ж архівування також часу вимагає),
то починання хороше. З єдиною поправкою - "резерви", на мій погляд,
архівувати недоречно - посудіть самі - який розмір файла резерва ?
Мізер ! А працювати з ним стало не так зручно. А Морфеус ще його має архівувати, а це непотрібна загрузка сервісу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 20 червня, 2006 10:24    Тема повідомлення: Re: Архівування відповідей Морфеус-mail Відповісти цитуючи

AVIK написав:
Якщо це не виллється у затримки з відповіддю Морфеуса (бо ж архівування також часу вимагає),

Затримок не повинно бути, архівування триває менше 1с.
Цитата:

"резерви", на мій погляд, архівувати недоречно - посудіть самі - який розмір файла резерва ? Мізер ! А працювати з ним стало не так зручно.

Розмір файла - 5-15к. Якщо ще помножити на кількість - виходить достатньо.
А в чому не зручність полягає?
Як на мене, навпаки зручніше, що усі файли приходять в архіві - можна їх одним правилом розпаковувати в папку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
AVIK
Newbie


З нами з: 07.06.06
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: вівторок, 20 червня, 2006 11:04    Тема повідомлення: Re: Архівування відповідей Морфеус-mail Відповісти цитуючи

На маленьких файлах (5-15kb) архівація зекономить 2-5kb, це мізер навіть помножений на кількість.

На мій погляд, економити краще, розсилаючи новини
від Нео-Сервісу без приатаченого прайса (я його скачаю тоді, коли він буде потрібний), до речі, новин хотілось би побільше Smile))

Невеличка незручність - це те, що приатачений excel-файл відкривається за один клік, а архівований - мінімум за 3.
Але це не принципово, головне - чітка робота Morfeusa !
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 20 червня, 2006 13:22    Тема повідомлення: Re: Архівування відповідей Морфеус-mail Відповісти цитуючи

AVIK написав:
На маленьких файлах (5-15kb) архівація зекономить 2-5kb, це мізер навіть помножений на кількість.

Статистика за 2 дні показує, що розмір зменшується в 4 рази...
Цитата:

На мій погляд, економити краще, розсилаючи новини
від Нео-Сервісу без приатаченого прайса (я його скачаю тоді, коли він буде потрібний)

Є багато отримувачів, які хочуть мати прайс в атачі.
Цитата:

до речі, новин хотілось би побільше Smile))

точніше, яких саме новини, стосовно чого?
Цитата:

Невеличка незручність - це те, що приатачений excel-файл відкривається за один клік, а архівований - мінімум за 3.

Взагалі, якщо приходиться багато клікати по атачам, пора написати макрос або обробку для автоматичного імпорту листів від morpheus. Wink
Цитата:

Але це не принципово, головне - чітка робота Morfeusa !

Приймаємо скарги!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Lesko
Junior Member


З нами з: 23.02.06
Повідомлень: 22
Звідки: Ternopil

ПовідомленняНаписане: вівторок, 27 червня, 2006 20:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

27/06/06 Морфеус плюється при відсиланні йому основних команд (баланс, резінфо і т.д.) , пише читати допомогу - при тому що команди, як завжди вибираю кнопочками, отже і наявність помилки них відсутня.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lesko
Junior Member


З нами з: 23.02.06
Повідомлень: 22
Звідки: Ternopil

ПовідомленняНаписане: вівторок, 27 червня, 2006 21:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Виявляється проблема лише з Mozilla Firefox в Internet Explorer працюэ все нормально, хоча якщо було б можливо зробити знову сумысним з мозылою було б супер.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> СИСОБ-Система самообслуговування Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad