www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Коли можна очікувати Core Duo 2

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Закупівельний відділ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веприк
Newbie


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: четвер, 03 серпня, 2006 14:36    Тема повідомлення: Коли можна очікувати Core Duo 2 Відповісти цитуючи

Коли можна очікувати Core Duo 2, зокрема E6300?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Karmeluk
Newbie


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: четвер, 03 серпня, 2006 19:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І нашо той камінь, коли без матері яка тримає на шині не менше 533 він не потрібен, множник у конро цього рейтингу усього Х 6. Тут (НЕО) з материнками на АМ2 капець повний шо вже казати про конро.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Веприк
Newbie


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа, 23 серпня, 2006 13:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Karmeluk написав:
І нашо той камінь, коли без матері яка тримає на шині не менше 533 він не потрібен, множник у конро цього рейтингу усього Х 6. Тут (НЕО) з материнками на АМ2 капець повний шо вже казати про конро.

Вчора взяв на ТдБ E6300 і мамку на K-Trade Gigabyte DS3 .
А множники мені до дупи розгоном я займатися не буду, мені головне щоб відносно швидко VMWARE працювала. AM2 до розгляду навіть не береться AMD за 2 роки вже 5-й сокет міняє.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Karmeluk
Newbie


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: середа, 23 серпня, 2006 15:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веприк написав:
Вчора взяв на ТдБ E6300 і мамку на K-Trade Gigabyte DS3 .
А множники мені до дупи розгоном я займатися не буду, мені головне щоб відносно швидко VMWARE працювала. AM2 до розгляду навіть не береться AMD за 2 роки вже 5-й сокет міняє.

Тих сокетів то було усього 4, а за остані 2 роки змінено 2. ам3 в глибоких планах. Якщо не клокаєш то міг би и ам2 Х2 брати для вмвари вистачає з головою до того ж там рулить память (обєм, частота) а не проц.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Веприк
Newbie


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: неділя, 15 жовтня, 2006 14:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Karmeluk написав:

Тих сокетів то було усього 4, а за остані 2 роки змінено 2. ам3 в глибоких планах. Якщо не клокаєш то міг би и ам2 Х2 брати для вмвари вистачає з головою до того ж там рулить память (обєм, частота) а не проц.

Скільки б не спорив все одно кожен залишиться при своїй думці. По моїм тестам на реальному залізі еквівалентом мого проца мав би бути AM2 4800 якщо не більше, це при тому що навіть під найблільшим навантаженням я не чую кулера проца(попередній пень 2,6 від відеоплеєра заводив кулера так, що наадувало вертоліт на вулиці).
В вмваре в мене одночасно два лінуха з тестовими вебсерверами і СУБД.

Але взагалі-то я не про це. Проців як не було так і немає і це через 2,5 місяці після їх появи, що закріплює за НЕО репутацію постачальників ширвжитку(це не є зле і не є погано для самої фірми), але для мене є зле, бо те саме я можу взяти й в інших, а недавній приклад з КПК-Комунікатором, який вже місяці два в мінусах в прайсі(нащо його там тримати, якщо привозити ви його не будете, це притому що ціна явно та яка була на момент його появи на ринку)показує, що якщо хочеш працювати з вибагливим клієнтом на НЕО покладатися нема чого.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Закупівельний відділ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad