www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Розкажіть хто-небудь про дилерство!!!

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Torax
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер, 26 травня, 2005 08:30    Тема повідомлення: Розкажіть хто-небудь про дилерство!!! Відповісти цитуючи

Розкажіть будь-ласка якомога детальніше про дилерство: як стати дилером, які обов"язки, якщо не секрет, на скільки нижчі ціни виходять. Чи я буду змушений кожен місяць регулярно купувати комплектуючі в Неосервісі, а то ж не завжди є клієнтура Sad((

Одним словом, вітається будь-яка інформація по темі.
Догори
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: четвер, 02 червня, 2005 16:42    Тема повідомлення: Re: Розкажіть хто-небудь про дилерство!!! Відповісти цитуючи

Як стати: прийти, поспілкуватись з менеджером, купити за місяць достатньо товару.
Обов"язки: вчасно розраховуватись.
Ціни: 5-20%.
Чи змушений купувати: якщо не купувати - втратиш низькі ціни.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Torax
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя, 05 червня, 2005 06:49    Тема повідомлення: Re: Розкажіть хто-небудь про дилерство!!! Відповісти цитуючи

ну нарешті мені хтось відповів! Smile
а віковий ценз якийсь є?
Мені, наприклад ще немає 18, це проблема?

І як це - вчасно розплачуватись? Що, можна не платити відразу?

І ще питання не зовсім по темі: якщо у вас того, що в мені потрібно немає на складі, чи можна це замовити і наскільки дорожче це вийде, і як довго буде замовлення йти?
Догори
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: неділя, 05 червня, 2005 19:54    Тема повідомлення: Re: Розкажіть хто-небудь про дилерство!!! Відповісти цитуючи

Про вік - не знаю, менеджер вирішить при розмові.
Про оплату докладно розповість менеджер.
Якщо товар, який замовляєш раніше був на складі-ціна не зміниться. Якщо його ще не було - відносно чого дорожче? Як довго - від 2-х днів, до 2-х місяців.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Torax
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок, 06 червня, 2005 06:55    Тема повідомлення: Re: Розкажіть хто-небудь про дилерство!!! Відповісти цитуючи

НУ що ж... Дуже дякую за інформацію, буду тепер пробувати сконтактуватися з кимось з менеджерів по Асьці... Надіюсь вони мене проігнорують Smile)

Ще раз дякую Smile
Догори
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad