www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ноутбуки

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> site
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Mda
Newbie


З нами з: 31.10.07
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок, 04 грудня, 2007 15:54    Тема повідомлення: Ноутбуки Відповісти цитуючи

Ціни на ноутбуки имхо зависокі, на розетка.ком.уа можно купити в роздріб дешевше ніж у вас по опту! Sad( перегляньте може ціни!
Незнав куда ще написати, все інше закрито!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 05 грудня, 2007 09:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все інше закрите, бо туди нікому відповідати. По Вашому питанню - звертайтесь до свого менеджера, тоді при достатньому обороті ціни будуть значно нижчі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Mda
Newbie


З нами з: 31.10.07
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: четвер, 06 грудня, 2007 15:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я навіть не уявляю, який має бути оборот щоб ціни були, "значно" нижче ніж 1 колонка. Колись на цю тему говорили, я зрозумів що це вже границя!?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
agbond
Junior Member


З нами з: 21.11.05
Повідомлень: 23
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 29 серпня, 2008 17:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Mda написав:
я навіть не уявляю, який має бути оборот щоб ціни були, "значно" нижче ніж 1 колонка. Колись на цю тему говорили, я зрозумів що це вже границя!?

А ти візьми і купи на розетці, розетка тобі дасть розстрочку, привезе під офіс...
Не все так просто.
Якщо дорого - шукай де купити дешевше. Це ж маркет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
LeeMin
Newbie


З нами з: 17.10.06
Повідомлень: 7
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер, 11 вересня, 2008 13:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

agbond написав:
Mda написав:
я навіть не уявляю, який має бути оборот щоб ціни були, "значно" нижче ніж 1 колонка. Колись на цю тему говорили, я зрозумів що це вже границя!?

А ти візьми і купи на розетці, розетка тобі дасть розстрочку, привезе під офіс...
Не все так просто.
Якщо дорого - шукай де купити дешевше. Це ж маркет.


Розстрочка - доволі умовна... Але справа навіть не в тім... Питання в тім, що я, як дилер неосервісу не можу продавати ноути по ціні, бодай би щоб отримати вигоду... Неосервісу від того теж ніякої користі... Тому для мене політика ціноутворення нео теж лишається загадкою... Мені здавалось, що в такій величезній організації з гіганським обертом, ціни можна дозволити собі робити нижчі ніж у конкурентів... Принаймні на складові так і є...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 12 вересня, 2008 15:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

LeeMin написав:
Питання в тім, що я, як дилер неосервісу не можу продавати ноути по ціні, бодай би щоб отримати вигоду... Неосервісу від того теж ніякої користі... Тому для мене політика ціноутворення нео теж лишається загадкою... Мені здавалось, що в такій величезній організації з гіганським обертом, ціни можна дозволити собі робити нижчі ніж у конкурентів... Принаймні на складові так і є...

Ціни утворюють люди, тому завжди можуть бути помилки. Якщо Ви знайшли десь нижчу ціну, варто про це повідомити менеджера. Ціна відразу має зменшитись.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
fishe
Newbie


З нами з: 01.11.08
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: субота, 01 листопада, 2008 23:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а зараз із кризою так все подорожало .
_________________
сборник стихов
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Vov12
Newbie


З нами з: 02.06.09
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок, 02 червня, 2009 14:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так ціни зараз космічні, куди всі дивляться все підіймають та підіймають, з/п не так росте як ціни. Хочу собі придбати ноут, але все ще збираю гроші, хоча вже придивився де можно б було придбати Very Happy можете також глянути, та підібрати цікавий варіант
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ballanin
Newbie


З нами з: 15.06.18
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 15 червня, 2018 16:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На розетке тоже дороговато
_________________
До зарплаты деньги [url]https://fin 32/ua[/url]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> site Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad