www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

winxp oem можна продавати окремо?!

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Технічні нотатки
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 31 січня, 2006 14:24    Тема повідомлення: winxp oem можна продавати окремо?! Відповісти цитуючи

Может ли покупатель приобрести OEM-версию отдельно от компьютера
OEM-версии программного обеспечения предназначены ТОЛЬКО для сборщиков/производителей персональных компьютеров и серверов. Они не предназначены для распространения конечным пользователям отдельно от компьютерной техники.

Единственным исключением из этого правила являются случаи, когда конечный пользователь сам выступает в роли сборщика, собирая свой собственный компьютер. При таком сценарии сборщик должен продать невскрытую OEM-упаковку заказчику. Нет лицензионного требования сопровождать такую поставку продажей какого-либо аппаратного обеспечения.

В свою очередь, клиент, который получает OEM-упаковку и вскрывает ее, тем самым принимает на себя все условия «Лицензии Microsoft для сборщика систем». В частности, она предполагает, что сборщик (в данном случае сам клиент) самостоятельно должен будет установить программное обеспечение на компьютеры и самостоятельно осуществлять поддержку этих компьютеров.

Данное исключение относится к настольным операционным системам Windows XP, поскольку в силу отсутствия полных версий операционных систем в корпоративном лицензировании, OEM-версия выступает фактически единственным рациональным способом поставки полных версий Windows XP тем покупателям, у которых уже есть компьютер. Однако, следует учесть, что применительно к настольным прикладным программам и серверному программному обеспечению, использование такого варианта поставки (не в комплекте с полностью собранной компьютерной системой) является недопустимым.

http://www.microsoft.com/Rus/Licensing/General/Oem.mspx
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
agbond
Junior Member


З нами з: 21.11.05
Повідомлень: 23
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: понеділок, 06 лютого, 2006 20:18    Тема повідомлення: 1С:Бухгалтерія 7.7 ОЕМ баз. для України Відповісти цитуючи

Що входить до "1С:Бухгалтерія 7.7 ОЕМ баз. для України" і які умови її продажу кінцевим клієнтам
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
admin
Site Admin


З нами з: 03.10.02
Повідомлень: 31

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 24 лютого, 2006 11:27    Тема повідомлення: Re: 1С:Бухгалтерія 7.7 ОЕМ баз. для України Відповісти цитуючи

agbond написав:
Що входить до "1С:Бухгалтерія 7.7 ОЕМ баз. для України" і які умови її продажу кінцевим клієнтам


В цій темі - тільки коментарі стосовно winxp oem.
З цим питанням прошу звертатись до Сашка Ревонюка 294-81-81 +127
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
AVIK
Newbie


З нами з: 07.06.06
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 09 червня, 2006 14:38    Тема повідомлення: RE: Может ли покупатель приобрести OEM-версию отдельно... Відповісти цитуючи

Дуже корисна інформація !
Часто доводиться відмовляти покупцям у продажу OEM-версії W-XP,
якщо він хоче "накладну", в світлі цієї інформації будемо виписувати накладну, просто клієнт своєю рукою внизу накладної буде писати "Придбано для укомплектації комп"ютера власної зборки"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
MoxFalder
Newbie


З нами з: 28.03.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа, 28 березня, 2007 08:31    Тема повідомлення: Зло ХР не потрібна ! Відповісти цитуючи

Якщо я хочу придбати у вас БУК, але без плати за ХР, то чи можливо:
- щоб там стояв ЛІНУХ;
- щоб там нічого не стояло;

?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: четвер, 29 березня, 2007 10:53    Тема повідомлення: Re: Зло ХР не потрібна ! Відповісти цитуючи

MoxFalder написав:
Якщо я хочу придбати у вас БУК, але без плати за ХР, то чи можливо:
- щоб там стояв ЛІНУХ;
- щоб там нічого не стояло;

?

Залежить від поставки. Бувають моделі з winXP, winHome, Linux, пустим диском. Якщо в назві в прайсі не вказано - треба взнавати в менеджера.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
MG
Newbie


З нами з: 08.07.06
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: понеділок, 07 травня, 2007 19:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Яким чином я можу поставити на компютери ліцензійний Windows XP (компютери не нові і вже тривалий час працюють), і чи можу я поставити Windows XP Home Edition Rus BOX SP 2 на них
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: понеділок, 07 травня, 2007 19:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MG написав:
Яким чином я можу поставити на компютери ліцензійний Windows XP (компютери не нові і вже тривалий час працюють), і чи можу я поставити Windows XP Home Edition Rus BOX SP 2 на них

Get Genuine Kit WinXP Pro SP2 Russian DSP 1 License
Windows XP Home Edition Rus BOX SP 2 - можна.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Технічні нотатки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad