www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

перепрошивка фотокамери Olympus C-350 ZOOM - смерть!!!!!!!!

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
leroy
Newbie


З нами з: 16.05.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок, 16 травня, 2006 20:09    Тема повідомлення: перепрошивка фотокамери Olympus C-350 ZOOM - смерть!!!!!!!! Відповісти цитуючи

У мене проблема з фотокамерою С-350Z.Знайшов на сайт www.olympus.com.ua upgrade firmware для дано модел http://dl01.olympus-imaging.com/ww/pb/updata/C350D560_FU_v751-85-D01_v774-75.exe
Спробував перепрошити зг дно нструкц .Тепер фотокамера вмерла...! У мене е до Вас де-к лька запитань.
Ви можете нормально прошити камеру? У ск льки ця послуга мен об йдеться ? Може краще купити новий?
Над шл ть мен в дпов дь будь-ласка ще сьогодн .Для мене це дуже важливо.Дякую.[/list][/quote]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 17 травня, 2006 11:45    Тема повідомлення: Re: перепрошивка фотокамери Olympus C-350 ZOOM - смерть!!!!! Відповісти цитуючи

leroy написав:
У мене проблема з фотокамерою С-350Z.Знайшов на сайт www.olympus.com.ua upgrade firmware для дано модел http://dl01.olympus-imaging.com/ww/pb/updata/C350D560_FU_v751-85-D01_v774-75.exe
Спробував перепрошити зг дно нструкц .Тепер фотокамера вмерла...! У мене е до Вас де-к лька запитань.
Ви можете нормально прошити камеру? У ск льки ця послуга мен об йдеться ? Може краще купити новий?
Над шл ть мен в дпов дь будь-ласка ще сьогодн .Для мене це дуже важливо.Дякую.

Ми можемо відправити її на платний ремонт. Усі деталі дізнайтесь у Смаги Андрія^ +380 32 2948181 +125, asmaga at neoservice.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad