www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

провінційні історії
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Sash
Newbie


З нами з: 05.06.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: понеділок, 05 червня, 2006 08:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня. Я з Нео працюю також довший час і з гарантією в принципі не виникало великих питань. Хоть інколи були глюки от продав людині монітор він пропрацював 5 днів і почав виключатися відправив на гарантією з надією що його зпишуть, тому що довго він не працював і віддав людині новий, гарантія протримала мене 2 місяця і віддала мені монітор в такому стані що я просто не зміг його в подальшому продати хотя самі вимагають щоб даже коробка була чистою. Так же мене цікавить питання по материнських платах їх роблять від 1-1,5 місяця і їх ще ніколи практично не зробили так питання для чого тоді так довго їх тримати чому зразу не списувати то ж по відеокарточках.
принцип простий - заробив 5 грн на пиво на продажі монітора чи принтера і вистачить, а гарантія то вже як вийде.
з такими принципами далеко з клієнтами не зайдеш Нео тоже заробило 5 грн на гарантію, але всі незадоволення скаргами що будуть подавати до суду, спра споживачів вислуховуємо ми. І при чому що кінцевий споживач завжди правий.
Також є такий нюанс з колонками Gembird 700 від коли я їх придбав вони в мене тільки і на сервісі стоять в сервісі кажуть що вони в межах норми а насправді колонки взагалі ніякі а прийомщик казав що серед всіх колонок що вони продали то 2 штуки пройши нормально а всі решту так як в мене. Питання для чого їх продавати чому зразу не вертати глючну партію поставщикам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
akamuza
Newbie


З нами з: 02.06.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: понеділок, 05 червня, 2006 14:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мне кажется, что для жалоб можно создать отдельную тему.
уверен, что у каждого из постоянных клиентов есть куча примеров "неподобающего" реагирования.
но если продолжить в таком же духе, то тема превратится во флуд "кого больше обидели".
а нам как раз хотелось бы иного - увидеть варианты решения и реакацию. Вадим, как человек по связям с общественностью, идеальная кандидатура, но... у него своя ниша в НЕО, а у гарантии своя - так что все таки хотелось бы слышать конструктивные ответы и аргументы гарантийщиков..

в общем счете разговор уже идет об имидже фирмы, об части имиджа - то что создает менеджерский отдел (ИМХО, они работают на отлично), может уничтожить гарантия..
вот я , напр, не понимаю ситуации, когда отослал на гарантию материнку без шлейфа и ее вернули через неделю (потому что некомплект).. моя ошибка - да! но неужели же нельзя поступить по человечески?? не слать ее назад, а просто списать с баланса 1 у.е. и доложить шлейф..
это просто нормальное отношения и показание того, что там сидит не просто робот принявший или нет, а живой человек, который может и помочь чем-то..
неужели иногда не могут техники перезвонить на фирму, когда у них не проявляется заявленный дефект? мы же не дураки, мы привыкли что за "ложную" гарантию списывают деньги и я перед тем, как отправить, всегда лично убеждаюсь в наличии деффекта и только в том случае шлю.. но прислать же назад легче - и списать у.е. но зато при повторном обращении с таким же деффектом и его выявлении - у.е. не возвращают со сноской на то, что надо было четче описать проблему, хотя в первый и второй раз описание было одинаковое.... не в у.е. дело - просто ситуация несправедливая, как мне кажется.....

хотя мы не дети и можем сами решать подобные споры - так и делаем.. мы долго работаем с НЕО и знаем, кому позвонить, с кем поговорить, чтобы справедливость восторжествовала.. но так быть не должно. еще раз повторюсь: "нормальный" сервис не должен достигаться с боем и через лазейки - у фирмы класса НЕО он должен быть ПО-УМОЛЧАНИЮ..

тут есть другой нюанс: новй клиент, который на втором месяце работы столкнется с таким отношением, просто перейдет на другого поставщика - "новенькие" же не знают, как решать подобные споры.. а ваши конкуренты не дремлют и постоянно обрабатывают почву....
вот и доходим до того, что постепенно появляется такое понятие как "искуство работать с НЕО". и в определенное время приток клиентов может прекратиться....

я, конечно, утрирую, но доля правды в этом есть.......
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Crazy_lviv
Newbie


З нами з: 27.05.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: понеділок, 05 червня, 2006 14:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
хотя мы не дети и можем сами решать подобные споры - так и делаем.. мы долго работаем с НЕО и знаем, кому позвонить, с кем поговорить, чтобы справедливость восторжествовала.. но так быть не должно. еще раз повторюсь: "нормальный" сервис не должен достигаться с боем и через лазейки - у фирмы класса НЕО он должен быть ПО-УМОЛЧАНИЮ..


Повністю підтримую. І дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: понеділок, 05 червня, 2006 23:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

akamuza написав:
мне кажется, что для жалоб можно создать отдельную тему.

Для конкретных жалоб есть разделы - по отделам. Тут подняли много разных вопросов, потому и обсуждение в "общей".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Yurko.Radykh
Newbie


З нами з: 05.06.06
Повідомлень: 2
Звідки: Ternopil'

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 00:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ех, було тут моє повідомлення - і не стало... Це що, НЕОкратія ?
Якщо так - то нема питань... Мабуть, його дослівна копія більш доречна на столі у Ткаченка С.Л.
----------
www.com.te.ua - все тут !
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 00:21    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Yurko.Radykh написав:
Ех, було тут моє повідомлення - і не стало... Це що, НЕОкратія ?
Якщо так - то нема питань... Мабуть, його дослівна копія більш доречна на столі у Ткаченка С.Л.

Це модерування.
Ваше повідомлення перенесено у відповідну гілку(http://forum.neoservice.ua/viewtopic.php?t=95), на Вашу пошту надіслано відповідне повідомлення.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
akamuza
Newbie


З нами з: 02.06.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 15:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а почему такая тишина?

было ли принято что-то к сведению? возможно намечен план изменений?
хотелось бы услышать что-то - не держите нас в неведении.. Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 20:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

akamuza написав:
а почему такая тишина?

Завтра инициирую написание ответов
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 07 червня, 2006 20:18    Тема повідомлення: Re: Допродажна підготовка? Відповісти цитуючи

Vas написав:
Керівництву можна було б призадуматися над таким: новий тільки но отриманий виріб, у мойому прикладі сканер Мастек, проданий кінцевому споживачу на слідуючий день(тобто привезений під замовлення) через 1 день перестав працювати.
Після цього цей сканер ремонтувався десь півтора-два місяці!!! місяці у Києві, прийшлося клієнту видати інший сканер на підміну(зі свого підмінного фонду).
На інших львівських фірмає існує повернення товару з приміткою " не пройшов передпродажну підготовку", тобто фактично товар який зіпсувався, або приїхав неробочий, в перший день-два(хоча там більший термін) відправляється на фірму і списується без ремонту(дуже довготривалого).

Швидке списання є, воно здійснюється через менеджера. У Вашому випадку виріб ремонтувався через те, що був привезений під замовлення

Цитата:

Не кажучи про списання помилково виписаний товар(який навіть не розпаковувався), який мені на Нео списували за мінусом 2-3$, пояснюючи що цей товар на гарантійці потрібно оглянути і віднести на склад. Ну просто несерйозно для такої немаленької фірми "сшибати" ті копійки, тим більше що такі повернення трапляються один-два рази у квартал(у мене).

Суму "мінуса" можна коригувати через менеджера. Мінусується для того, щоб зменшити кількість таких помилок.

Цитата:

Про плеєри Хоро то вже окрема історія...(і про застряглі в них диски, які не повертаються Smile )

Нажаль, такі умови гарантії. Але через менеджера завжди можна той диск витягнути Smile

Цитата:

Дуже прикро що ЦЕ приходиться виправляти нам - дилерам за свій рахунок. У нашій роботі Покупець завжди правий(ну майже завжди, крім явно негарантійних випадків) і коли клієнт чекав з ремонту принтер більше двох місяців а від гарантійки було чути тільки скоро буде відремонтовано, я просто купив на іншій фірмі принтер і віддав клієнту, і такі випадки непоодинокі, на жаль. Хоча, з іншої сторони, ми теж клієнти і ми можемо "голосувати рубльом".

Від умов виробника нікуди не дітись. Хоча, якщо Ви придбаєте товар на умовах роздрібу, як кінцевий клієнт, 2 тижні - Ваше повне право, якщо ні - це вже суд...

Цитата:

Через подібні ляпи "гарем" починає розростатися, і почавши працювати з іншою фірмою на основі другорядна фірма(ну добирати недостаючу комплектовку) з часом воно змінються на 50/50 або й більше

Давайте конкретні приклади, де, що і як краще.
Тобто, на вибір постачальника в першу чергу впливає гарантія?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
AVIK
Newbie


З нами з: 07.06.06
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: середа, 07 червня, 2006 20:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановні, назвіть ХОЧ ОДНУ українську фірму, в якій є ідеальний (з нашого, "споживацького" погляду, сервіс !
Та немає таких ! А про 2 тижні годі й згадувати ! Як виключення -
фірмочки, які торгують "сірим" товаром взагалі без підтримки виробників - деякі товари вони зразу ж міняють, бо їх "навар" це дозволяє.
Будьмо реалістами ! Так, я, купуючи в НЕО товар, розраховую на гарантію, але тут треба враховувати, який саме це товар.
Якщо це, наприклад, пам"ять без видимих зовнішніх пошкоджень, то мій покупець не буде чекати, поки її спишуть або замінять - мушу міняти з своїх "запасів", а далі чекати списання. Якщо ж це щось таке, що "на зуб не перевіриш", та й в запасі не тримаеш, що ж, треба запасатись терпінням і домовлятись з кінцевим покупцем.
Так, хочеться, щоб списували в НЕО з нас товар. А хочеться одержувати замість нового товару чийсь відремонтований девайс ?
Я сам мав кілька "історій" з сервісом НЕО, але з ними ВСЕ можна обговорювати !
Сервіс став працювати чіткіше, визнайте це !
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 07 червня, 2006 21:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Sash написав:
от продав людині монітор він пропрацював 5 днів і почав виключатися відправив на гарантією з надією що його зпишуть, тому що довго він не працював і віддав людині новий, гарантія протримала мене 2 місяця і віддала мені монітор в такому стані що я просто не зміг його в подальшому продати хотя самі вимагають щоб даже коробка була чистою.

Якщо стан виробу, що повернувся з гарантії, Вас не влаштовує, треба звернутись до менеджера - його обов"язок вирішити цю проблему.

Цитата:

Так же мене цікавить питання по материнських платах їх роблять від 1-1,5 місяця і їх ще ніколи практично не зробили так питання для чого тоді так довго їх тримати чому зразу не списувати то ж по відеокарточках.

Умови ремонту/заміни встановлює вендор. Мабуть варто з цим питанням до нього. Або використовувати вироби Intel - в цьому разі працює система прискореної гарантії, в 2 тижні точно вкладається.

Цитата:

Також є такий нюанс з колонками Gembird 700 від коли я їх придбав вони в мене тільки і на сервісі стоять в сервісі кажуть що вони в межах норми а насправді колонки взагалі ніякі

Якщо так кажуть - значить так сказав представник вендора.

Цитата:

а прийомщик казав що серед всіх колонок що вони продали то 2 штуки пройши нормально а всі решту так як в мене. Питання для чого їх продавати чому зразу не вертати глючну партію поставщикам.

Якщо постачальник визнає, що партія глючна - вертається.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: середа, 07 червня, 2006 21:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

akamuza написав:
хотелось бы слышать конструктивные ответы и аргументы гарантийщиков..

Пока форум не является гарантированным местом получения ответов. Поэтому гарантийщики могут тут появится только по личному желанию.

Цитата:

вот я , напр, не понимаю ситуации, когда отослал на гарантию материнку без шлейфа и ее вернули через неделю (потому что некомплект).. моя ошибка - да! но неужели же нельзя поступить по человечески?? не слать ее назад, а просто списать с баланса 1 у.е. и доложить шлейф..

Гарантийщик обязан выполнять правила - вот он и старается...
Доложить - думаю можно, попросил их докладывать.

Цитата:

неужели иногда не могут техники перезвонить на фирму, когда у них не проявляется заявленный дефект? мы же не дураки, мы привыкли что за "ложную" гарантию списывают деньги и я перед тем, как отправить, всегда лично убеждаюсь в наличии деффекта и только в том случае шлю.. но прислать же назад легче - и списать у.е. но зато при повторном обращении с таким же деффектом и его выявлении - у.е. не возвращают со сноской на то, что надо было четче описать проблему, хотя в первый и второй раз описание было одинаковое.... не в у.е. дело - просто ситуация несправедливая, как мне кажется.....

Перезвонить: проверка гарантии занимает по 3-6 часов в день, если звонить в каждом таком случае - боюсь время приема гарантии увеличится в разы. Старайтесь максимально точно описать дефект. Еще в этом вопросе поможет автоматическое оповещение клиента на почту при изменении статуса гарантии(скоро будет).
Штраф можно вернуть, обратившись к менеджеру.

Цитата:

"нормальный" сервис не должен достигаться с боем и через лазейки - у фирмы класса НЕО он должен быть ПО-УМОЛЧАНИЮ..

У сторон, которые находятся по разные стороны барикад, совсем разные взгляды на "нормальность". Подавайте конкретные предложения по конкретным вопросам.

Цитата:

тут есть другой нюанс: новй клиент, который на втором месяце работы столкнется с таким отношением, просто перейдет на другого поставщика

Новичку в этих вопросах помогут правила, форум и менеджер. Перейдет на другого: конкретней, куда именно? Где и что лучше?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: четвер, 08 червня, 2006 18:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
вот я , напр, не понимаю ситуации, когда отослал на гарантию материнку без шлейфа и ее вернули через неделю (потому что некомплект).. моя ошибка - да! но неужели же нельзя поступить по человечески?? не слать ее назад, а просто списать с баланса 1 у.е. и доложить шлейф..

К сожалению, докладывать не будут:
- Це займає час: виписка накладної, ходіння на склад. А пізніше виникають казуси, тіпа: "Чому виписали шлейф, я би дослав".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Explorer
Newbie


З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: субота, 17 червня, 2006 10:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Перечитавши цей топік, можу сказати декілька речей. Щодо гарантії, як відомо закон про захист справ споживачів не стосується гуртовиків, і 2 тижні на ремонт тут не канають. Це сувора реальність.
Щодо роботи самої системи можу сказати що за весь період роботи з Нео, було декілька проблем, але переважно незначних і зв'язаних здебільшого з відстанню. Взагалі все влаштовувало і дійсно, рівень роботи Нео з клієнтами дуже високий і продуманий.
Але насправді, існує один великий косяк з сервісом... Я добре розумію, що сам по собі сервіс працює добре, і техніки на місці намагаються зробити все в самий короткий термін. Просто на мою думку існую парочка осіб в сервісі, яка просто не відповідає вимогам по прийому товару у ремонт. Ну як наприклад можно пояснити те, що коли дзвониш до сервісу, а саме 124, ніхто не бере слухавки?? Довотиться дзвонити свому менеджеру, та просити, щоб він особисто перевів дзвінок на 124. Як на мене це трохи ненормально, і на прийомі товару у ремонт має сидіти людина, яка повністю відповідає всім критеріям роботи сервісу, а саме досвідченна людина. Краще якщо це буде хтось з відділу по сборці системників та іншого. Практика показує, що у цих людей досвіду вистачаєSmile
Це була моя особиста точка зоруSmile

P.S. Кохаймося, бо ми того вартіSmile))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
valentinos-uspih
Newbie


З нами з: 19.06.06
Повідомлень: 1
Звідки: Lviv

ПовідомленняНаписане: понеділок, 19 червня, 2006 12:15    Тема повідомлення: Гарантія і сервіс Відповісти цитуючи

Добрий день всім.
Прочитавши всю цю тему виникло велике бажання и свою думку сказати стосовно цього питання.
Я цілком підтримую автора цього питання. Якщо фірма, така потужна, як «Неосервіс», декларує про гарантію, то вона має її виконувати, а не оправдовуватися, що такі обставини і вона не може нічого зробити. Поліпшувати цей сервіс, це в її інтересах і було б приємніше почути, що люди, які там працюють, прагнули цей сервіс з гарантією, зробити таким, який виконується в зазначені строки. Це показник рівня фірми. Про культуру спілкування з людьми можу добавити, що такий факт існує. Для профілактики, я би цих працівників, які «хамлять», відправив на місяць в магазин за прилавком попрацювати з клієнтами. І потім подивився на них після спілкування з роздратованими клієнтами, які прагнуть виконання умов гарантії. І їх мало цікавить, що є якісь труднощі у фірми. Є закон. Крім того, коли за твоєю спиною, ще стоїть шеф, від якого залежить, будеш ти далі працювати в цьому магазині чи ні. І як впливає культура твого спілкування з клієнтами на імідж магазину. Тому треба посміхатися і професійно, культурно спілкуватися з клієнтом та крім того, коли ти даєш слово, його треба виконувати. Якщо ж такі проблеми з гарантією, то тоді треба казати, що Ви взагалі не даєте ніякої гарантії, а покупець просто на просто грає в лотерею. Купив, працює – повезло, щаслива людина, купив зламалося, вийшло зі строю – невдаха, не повезло. Лотерея і ніякої гарантії. Бо така гарантія не має права називатися взагалі гарантією !!!
Кожен магазин всіма можливими способами пробує виконувати умови гарантії і йде на зустріч клієнтам, то чому ж фірми-постачальники так не професійно і некоректно ведуть себе з тими ж клієнтами, тільки магазинами ? Де культура ? Чи це просто не професійність даної компанії ?
Називати, хто це виконує і робить я не буду. Про них і так відомо. А якщо компанія «Неосервіс» хоче до себе такого ж ставлення, то вона має проводити тренінги для своїх працівників про культуру спілкування, що і є так само показником солідної компанії. Ми ж не на базар чи барахолку прийшли купувати товар ? І то, там культура інколи поліпши.
Току кожен повинен пробувати виконувати свої обов’язки і тоді не будуть казати, що на Україні ніхто не виконує умови гарантій.
Дякую Ігорю, якій підняв цю тему, тому що ця людина прагне вдосконалити цей сервіс в своєму магазині і шукає шляхи, а хтось, як аморфне тіло, розводить руками і каже, що не можливо з цим нічого зробити, бо таке життя. З таким підходом до справ великі фірми можуть перестати існувати, фірми ж які працюють над своїм іміджем отримають успіх !!!

Колишній працівник комп’ютерного магазину, а нині керівник з організації святкових заходів. Валентин

P.S. Якщо когось образив дуже різким висловлюванням, прошу пробачення.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Загальний Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad