www.neoservice.ua Форум Нео
Форум підтримки клієнтів та дилерів
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Більш цікавий саме для комп"ютерних фірм асортимент

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Закупівельний відділ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: понеділок, 05 червня, 2006 23:41    Тема повідомлення: Більш цікавий саме для комп"ютерних фірм асортимент Відповісти цитуючи

Сюди перенесено повідомлення, що було розміщено не за адресою.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Yurko.Radykh
Newbie


З нами з: 05.06.06
Повідомлень: 2
Звідки: Ternopil'

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 00:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Question
До теми роботи гарантійного відділу хотілось би добавити тему роботи
відділу постачання...
Бо іноді складається враження, що його діяльність не менш корумпована, аніж вся влада у нашій чудовій (це - без іронії або сарказму, бо держава і її влада - це дві принципово різні речі) державі, назва якій - Україна.
Хто може пояснити, чому ТДБ, Стек і їм подібні можуть при суттєво менших об"ємах реалізації забезпечувати більш цікавий саме для комп"ютерних фірм асортимент або ціни, ніж НЕО-Сервіс ???
Чому нерідко придбання пристойного за якістю і терпимого за ціною корпуса (або кулера для процесора) саме у НЕО стає проблемою ???
В той час, як у ваших конкурентів того добра - вагонами... І разом з тим, прайс НЕО "пухне" від позицій, які для комп. фірми (вашого дилера) цікаві не частіше, ніж один раз на 5 років....???
Приклади ? Та хоча б торгове обладнання (сканери штрих-кодів, їх принтери, термоетикетки і т.д.) Ці позиції я вроздріб можу продавати дешевше від першої колонки НЕО (така специфіка Smile ). А ще ж можна згадати безліч позицій з інших розділів...
Тут від Вадима звучали красиві слова про логістику і т.д... Хотілось би, щоб це ще й чимось підтверджувалося. Або, можливо, варто запровадити регулярне опитування (як це роблять майже всі мої київські постачальники і партнери) поміж дилерами НЕО стосовно ефективності роботи тих чи інших підрозділів фірми. Але !!! Результати цих опитувань повинні лягати на стіл безпосереднім власникам і вищим керівникам НЕО-Сервісу, без жодної цензури. Може, хоча б логістику тоді вдасться поставити в вух на ноги. Думаю, переважна більшість ваших клієнтів-партнерів буде не проти докласти певних зусиль в цьому напрямку. Особисто в мене вже є немало пропозицій по таких "ударних" групах асортименту, як CPU, RAM, case, cooler's, відеокарти і т.д.
------------------------------------------------------------------------------------
www.com.te.ua - все тут ! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 00:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Yurko.Radykh написав:
Question
Хто може пояснити, чому ТДБ, Стек і їм подібні можуть при суттєво менших об"ємах реалізації забезпечувати більш цікавий саме для комп"ютерних фірм асортимент або ціни, ніж НЕО-Сервіс ???

Що мається на увазі під "цікавий"?
Тут закон такий: на що є попит, те й в прайсі.

Цитата:

Чому нерідко придбання пристойного за якістю і терпимого за ціною корпуса (або кулера для процесора) саме у НЕО стає проблемою ???
В той час, як у ваших конкурентів того добра - вагонами...

А що Вам відповів Ваш менеджер?
Приклади - в студію! Я спробую дізнатись чому нема конкретної позиції.

Цитата:

І разом з тим, прайс НЕО "пухне" від позицій, які для комп. фірми (вашого дилера) цікаві не частіше, ніж один раз на 5 років....???
Приклади ? Та хоча б торгове обладнання (сканери штрих-кодів, їх принтери, термоетикетки і т.д.)

Ну мабуть не просто так вони туди потрапляють. Є попит! І не "раз на 5 років"...

Цитата:

Тут від Вадима звучали красиві слова про логістику і т.д... Хотілось би, щоб це ще й чимось підтверджувалося. Або, можливо, варто запровадити регулярне опитування (як це роблять майже всі мої київські постачальники і партнери) поміж дилерами НЕО стосовно ефективності роботи тих чи інших підрозділів фірми.

Для цього створено розділи на форумі. Запрошуємо усіх висловлюватись!

Цитата:

Але !!! Результати цих опитувань повинні лягати на стіл безпосереднім власникам і вищим керівникам НЕО-Сервісу, без жодної цензури.

Форум дозволяє усе бачити без цензури.

Цитата:

Може, хоча б логістику тоді вдасться поставити в вух на ноги.

Щось я не помічаю, що вона на вухах...

Цитата:

Особисто в мене вже є немало пропозицій по таких "ударних" групах асортименту, як CPU, RAM, case, cooler's, відеокарти і т.д.

Чекаю на приклади!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
akamuza
Newbie


З нами з: 02.06.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 10:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я бы предложил ViewSonic добавить в прайс..

долгое время просил DVD+/-RW NEC.. сейчас уже вижу в прайсе Wink спасибо..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 21:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

akamuza написав:
я бы предложил ViewSonic добавить в прайс..

Как ни странно, нет спроса! Вернее есть, но на порядки ниже других мониторов. А при единичных продажах товар становится убыточным.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
agbond
Junior Member


З нами з: 21.11.05
Повідомлень: 23
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: вівторок, 06 червня, 2006 21:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я теж не проти анкетування по асортименту. Це дасть змогу не відволікаючи менеджерів зібрати більше інформаціх про те що нас цікавить бачитив вашому прайсі і в наших відправках.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
MG
Newbie


З нами з: 08.07.06
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: середа, 30 серпня, 2006 12:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сьогодні (30 серпня) намагався підібрати конфігурацію комп'ютерів з цінового діапазону біля 600 у.е., комбінуючи всі можливі варіанти процесорів та материнських плат я так і не зміг цього зробити - із-за відсутності товару на складі. Виникає питання - що трапилось з наявністю товару? А про наявність відеокарт я взагали мовчу (із асортимента в 65 одиниць - в наявності Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
DSS_TroY
Junior Member


З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 37
Звідки: Хмельницкий

ПовідомленняНаписане: четвер, 31 серпня, 2006 10:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ага... Уже второй день приходят люди, которые хотят компьютеры или на сокете 939 или на АМ2... Материнокпод 939 вообще нет, под АМ2 выбрать тоже нечего... Про видеокарты вообще молчу...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mat
Newbie


З нами з: 25.05.06
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: четвер, 31 серпня, 2006 13:29    Тема повідомлення: Ре: Відповісти цитуючи

DSS_TroY написав:
Ага... Уже второй день приходят люди, которые хотят компьютеры или на сокете 939 или на АМ2... Материнокпод 939 вообще нет, под АМ2 выбрать тоже нечего... Про видеокарты вообще молчу...


Мовчи і далі ... Бо як щось скажеш то хоть стій хоть падай ...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
marko
Member


З нами з: 07.10.02
Повідомлень: 444

ПовідомленняНаписане: п'ятниця, 01 вересня, 2006 09:43    Тема повідомлення: Re: Ре: Відповісти цитуючи

mat написав:
Мовчи і далі ... Бо як щось скажеш то хоть стій хоть падай ...


Користувачу mat попередження за некоректне висловлювання стосовно іншого користувача і за флуд.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Нео -> Закупівельний відділ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad